• Spotkanie z policją

• W dniu 11 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z paniami - Anną Olechnowską i Pauliną Olechno z Policji w Sokółce, podczas którego uczniowie z kl. I-III dowiedziały się jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe. Dzieci otrzymały odblaski i kolorowanki utrwalające informacje - jak należy zachować się na drodze.

• Reportaż w lokalnej telewizji

• "Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce prowadzą inne zajęcia niż dotychczas, chcą tym sprawić żeby uczniowie ćwiczyli swoją kreatywność, radzili sobie z porażką i chętniej zdobywali wiedzę."

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z krótkim reportażem stworzonym przez lokalną telewizję SokółkaTV o innowacji pedagogicznej prowadzonej w naszej szkole: