• Wycieczka klasy 8B

• Integracyjnie, edukacyjnie i na sportowo, czyli klasa 8b w Muzeum Historycznym w Białymstoku i Strefie Wysokich Lotów.

• Świąteczny Kiermasz "Zostań Mikołajem Igora"

• W dniach 13-14 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny “Zostań Mikołajem Igora”. Podczas sprzedaży ciast i ozdób świątecznych została zebrana kwota 4231,51zł, która poprzez “Fundację na Jednej Nodze” została przekazana na rehabilitację i leczenie Igora Antuszewskiego ucznia klasy IIIa.

Kiermasz zorganizowały panie Renata Tołłoczko i Urszula Szczebiot wychowawczynie Igora we współpracy ze szkolnym kołem wolontariatu, którego opiekunkami są panie Elżbieta Konieczko i Marta Sycewicz- Łukaszewicz. Część otrzymanych ozdób została przekazana na licytację internetową do “Fundacji Na Jednej Nodze”. Wstępnie zadeklarowane kwoty z licytacji wynoszą 2529 zł.

Podczas organizacji kiermaszu otrzymaliśmy wiele pomocy płynącej z zaangażowania zarówno uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz innych organizacji. Słodkie wypieki na kiermasz przygotowali uczniowie klas I-III oraz Koło Gospodyń Wiejskich “ Lipinki”. Ozdoby świąteczne przekazali uczniowie naszej szkoły oraz jednostki pozaszkolne.

Wyrazy wdzięczności kierujemy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "RAZEM" - Warsztat Terapii Zajęciowej, Uniwersytetowi Trzeciego Wieku w Sokółce, Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności Niepełnosprawnych Intelektualnie " Aktywni" oraz Fundacji Na Jednej Nodze.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy kiermaszu

• Wycieczka do chaty Świętego Mikołaja

• 13 grudnia klasy II a, II b, II c oraz II d wraz z wychowawcami wybrały się w prawdziwie magiczne miejsce – do chaty Świętego Mikołaja! Uczniowie mieli okazję skosztować świątecznej herbaty, wziąć udział w zabawach z Elfami, przygotować pyszne pierniczki, a co najważniejsze… spotkać Świętego Mikołaja we własnej osobie! Po zabawach i rozmowie z Mikołajem uczniowie wybrali się na podwórko, by w zimowej aurze pozwiedzać okolicę. Mieliśmy szansę zobaczyć mikołajową pocztę (i przy okazji wysłać listy), magazyn prezentów i odwiedziliśmy zwierzęcych przyjaciół Mikołaja. Klasom towarzyszyła przyjazna atmosfera, która napełniła wszystkich wspaniałymi humorami!