• Uroczyste pasowanie na ucznia klasy Ic w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce

• 22 listopada 2021r. w naszej szkole odbyła się  jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych a w szczególności jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia- pasowanie na ucznia. Uczniowie klasy Ic przygotowali rodzicom filmik, w którym zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Pochwalili się w nim swoimi talentami: recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki. W trudnych czasach pandemii, bez udziału rodziców, ale pod opieką swojej wychowawczyni w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Obiecali być dobrymi Polakami i uczniami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Wyjątkowym momentem uroczystości, a z pewnością wielkim przeżyciem dla każdego pierwszaka był dokonany przez panią Dyrektor akt pasowania, podczas którego każdy z nich został mianowany uczniem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce. Na pamiątkę tego wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by nauka w naszej szkole była niezapomnianą  przygodą, do której będziecie zawsze wracali przyjemnymi wspomnieniami.

Uczniowie z kl. I c z wychowawczynią.