• WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

• 7 października w naszej szkole odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Szkolnego. W tym roku miała trochę inną formę, gdyż kandydaci nie występowali wspólnie. Każda osoba ubiegająca się o stanowisko przewodniczącego Samorządu Szkolnego miała za zadanie samodzielnie lub wraz ze swoim sztabem wyborczym przygotować swoją prezentację. To przedsięwzięcie wymagało od uczniów wykazania się kreatywnością, odpowiedzialnością i systematycznością, gdyż właśnie takie cechy powinny posiadać osoby działające w szkolnym samorządzie. Prezentacje wypadły świetnie, co zapewne pomogło uczniom naszej szkoły podjąć ostateczną decyzję na kogo mają głosować.

8 października odbyły się wybory. W demokratycznym głosowaniu uczniowie wybrali następujący skład samorządu na rok szkolny 2021/2022:

Przewodniczący – Patryk Misiewicz

Zastępca – Marysia Boćkowska

Sekretarz – Emilia Buczyńska

Skarbnicy – Wiktoria Sienkiewicz, Maja Mrozowicz.

• DZIEŃ INTAGRACJI KLAS IV

• 5 października odbył się w naszej szkole dzień integracyjny klas czwartych. Tego dnia czwartoklasiści zostali przyjęci do grona uczniów klas starszych. Jednak zanim to się stało czekały na nich różne wezwania. Część pierwsza imprezy to gry i zabawy integracyjne przygotowane przez uczennice klasy ósmej – Marysię Boćkowską, Olę Żukiewicz, Amelkę Jurgiel, Kamilę Biziuk i Zuzię Hawryłko.  Część druga to gry i zabawy sportowe zaproponowane naszym czwartoklasistom przez nauczycieli wychowania fizycznego – p. Dorotę Romanowicz, p. Teresę Nietupską, p. Marzenę Wysocką oraz p. Ireneusza Pansewicza.  Na zakończenie wszyscy uczniowie klas czwartych otrzymali certyfikaty przynależności do grona uczniów klas starszych oraz słodycze.

• Europejski Dzień Języków Obcych

• W naszej szkole 27.09 obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji chętni uczniowie mieli okazję stworzyć nietypową pracę plastyczno-techniczną: koszulkę z symbolami wybranego kraju. Wśród przedstawionych państw pojawiła się m.in. Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Luksemburg. Gotowe prace można podziwiać na górnym korytarzu. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć!