• Świąteczny konkurs "Matematyczna bombka"

• W grudniu wszędzie Mikołaje i choinki… Jak ktoś lubi choinki i matematykę to lubi bombki! W tym roku można było uczestniczyć w świątecznym konkursie "Matematyczna bombka" zorganizowanym przez nauczycieli matematyki i zrobić specjalną, autorską bombkę. Uczniowie mieli wiele ciekawych pomysłów. Ich prace można zobaczyć na korytarzu przy sali 27.Gratulujemy i Podziwiamy. Życzymy Wesołych Świąt

• Pieczenie pierników

• Święta tuż, tuż a grudzień to okres, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich korzennym zapachem. Uczniowie klasy 1 b i 1d postanowili trochę tego magicznego,  świątecznego zapachu wnieść do szkoły. W dniu 21 grudnia 2022r w szkolnej stołówce odbyło się wielkie pieczenie i dekorowanie świątecznych pierników przez pierwszaków. W miłej i gwarnej atmosferze uczniowie najpierw wałkowali ciasto a następnie wycinali pierniki z foremek . Po wyjęciu przez panią kucharkę pachnących pierników z pieca uczniowie zabrali się za dekorowanie kolorowymi lukrami i posypkami swoich wypieków. Ta kulinarna zabawa dała dzieciom wiele radości oraz zintegrowała uczniów klas pierwszych.

• Wystawa prac

• Zbliża się Boże Narodzenie. Jak co roku w naszej szkole można oglądać prace dzieci i młodzieży wykonane na zajęciach rewalidacyjnych pod okiem nauczycieli wspomagających.

Na wystawie można podziwiać różnego rodzaju prace: choinki, bałwana, bombki wykonane różnymi technikami. Wystawa prac uczniów  jest dostępna w formie galerii na głównym korytarzu szkoły. Wierzymy, że wprowadzi wszystkich odwiedzających ten post w świąteczny nastrój i pozostawi miłe wspomnienia. Wasze pozytywne komentarze na pewno sprawią wiele radości młodym twórcom i dodadzą im wiary we własne siły.

Wszyscy Uczniowie życzą Wam WESOŁYCH ŚWIĄT!

• "Wyślij kartkę dla seniora"

• Szkolne Koło Wolontariatu po raz pierwszy  wzięło udział w akcji „WYŚLIJ KARTKĘ DLA SENIORA” zorganizowanej przez Sokólski Fundusz Lokalny. Nasi uczniowie wykonali piękne pocztówki bożonarodzeniowe, w których znalazły się świąteczne życzenia, a nawet opłatki. Prace zostaną przekazane podopiecznym Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Krynkach.