• Towarzyski mecz w piłkę koszykową

• We środę odbył się towarzyski mecz w piłkę koszykową Absolwenci naszej szkoły - Uczniowie klas VIII.

Mecz trwający 3×10 min wygrali absolwenci 41 do 10 po dobrej grze z zachowaniem fair-play i poszanowania przeciwnika!

Wyznaczył także kierunki do dalszej pracy nad poprawieniem umiejętności taktyczno - technicznych dla młodych koszykarzy!

• Zajęcia prozdrowotne dla dzieci

• W dniach 10 i 11 maja wolontariuszki Szkolnego Koła PCK z naszej szkoły, Anastazja Wieliczko i Katarzyna Sadkowska, przeprowadziły bardzo interesujące zajęcia prozdrowotne dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz dla uczniów z klasy 1a. Były pogadanki, układanki, prezentacje owoców i warzyw. Dziewczyny zachęcały dzieci do prawidłowego odżywiania się, do spożywania większej ilości warzyw i owoców, do większej aktywności fizycznej. W klasie 1a dodatkowo przeprowadziły praktyczne zajęcia z pierwszej pomocy. Podobne zajęcia wolontariuszki przeprowadziły również w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce.

• Kiermasz Domowych Wypieków

• Szkolne Koło Wolontariatu dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w Kiermasz Domowych Wypieków. Zebrano kwotę 830 zł, która została przekazana na potrzeby Sokólskiego Schroniska dla Zwierząt.

• Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Reprezentacja naszej szkoły na miejskich obchodach Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Poczet sztandarowy, Samorząd Uczniowski na czele z Panią Dyrektor Marią Lillą Andrzejewską oraz.... nasze piękne uczennice należące do mażoretek!