• Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym

• Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. A na koniec uwielbiane przez wszystkich lody. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Serdeczne podziękowania należą się Annie Janucik z Fabryki Zabawy - Animacje dla dzieci za przeprowadzenie wspaniałych zabaw oraz Trójce Klasowej za uraczenie nas lodami.

• Wycieczka integracyjna klasy V a

• Dzień Dziecka klasa V a postanowiła spędzić na sportowo. Już drugi raz uczniowie obrali Strefę Wysokich Lotów jako punkt docelowy swojej wycieczki integracyjnej. Miejsce i instruktorzy nigdy nie zawodzą! Polecamy każdemu!

Po dużym wysiłku fizycznym uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na Rynek Kościuszki, gdzie zjedli pizzę i lody. W ten sposób wszyscy wkroczyli w nowy miesiąc w wyśmienitych nastrojach.

• Wycieczka przyrodnicza

• W dniach 01 i 02 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Podczas wycieczki zwiedzili Fort I dawnej carskiej twierdzy w m. Osowiec-Twierdza, muzeum twierdzy oraz budowle fortyfikacyjne. Przewodnikiem po muzeum i twierdzy był odkrywca i opiekun fortyfikacji, autor licznych wierszy i książek o tej budowli, p. Mirosław Worona (ps. Miruś), który w sposób przezabawny uczył dzieci historii.

Po obiedzie uczniowie uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych w Biebrzańskim Parku Narodowym, m.in. poznawali ślady i tropy zwierząt. Pod koniec zajęć każdy mógł wykonać gipsowy trop na pamiątkę.

Wycieczka została sfinansowana przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną w ramach przedsięwzięcia „Poznajemy Podlaskie”.

• Próbna ewakuacja

• W dniu 31.05.2023r. w sali nr 31 pojawił się dym i trzeba było ewakuować uczniów... Na szczęście to tylko próbna ewakuacja z budynku. Był dym, a więc nie mogło zabraknąć strażaków!

• Dzień Rodziny

• 30 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Rodziny. Na tę okoliczność zaprosiły do oddziału przedszkolnego swoich rodziców. Dorośli z zaciekawieniem i dumą obserwowali część artystyczną, podczas której podopieczni zeróweczki recytowali i śpiewali według przygotowanego przez panie wychowawczynie programu. Dzieci z kolei emocjonowały się zmaganiami rodziców w zadaniach, których na co dzień zazwyczaj nie wykonują. Tatusiowie musieli przyszyć guziki, mamusie zaś wkręcić śrubki. Zarówno dzieci jak i ich rodzice poradzili sobie tego dnia znakomicie, czego rezultatem był doskonały nastrój i świetna zabawa.