• Lekcja otwarta w oddziale przedszkolnym

• Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dorośli jak i dzieci. Tuż przed Wielkanocą także w naszym oddziale przedszkolnym nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. W dniu 05.04.2023r. podczas lekcji otwartej dzieci samodzielnie wykonały ozdoby Wielkanocne, które zabrały do swoich domów.

• Warsztaty Wielkanocne

• Okres przygotowań do świąt wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji świątecznych. 29 marca uczniowie klasy 1b wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez Panią Dorotę Surmacz i Edytę Żmurda. Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały papierowe dekoracje oraz zajączki ze słoików wypełnione ryżem. Wszyscy świetnie się bawili. Wspólna praca pozwoliła poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

• Konkurs recytatorski

• Dnia 03.04.2023r. pięciu uczniów z klasy 1b ( Blanka Balcewicz, Aleksander Gieniusz, Aleksandra Maciejczyk, Ksawery Surowiński, Zuzanna Giełażyn) uczestniczyło w konkursie recytatorskim "Wielkanocny koszyczek z wierszami" organizowanym przez Oddział dla dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce.

• Wystawa prac o tematyce Wielkanocnej

• Święta Wielkanocne to dobry czas, by podzielić się radością i talentem. Z tej okazji, uczniowie kl. IV - VIII pod opieką nauczycieli wspomagających przygotowali wystawę prac o tematyce Wielkanocnej. Wszystkim oglądającym życzymy miłych wrażeń i oczywiście Zdrowych, Radosnych Świąt Wielkanocnych.

Wesołego Alleluja

• Międzyszkolny Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

• 30.03.23 r. trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej pn. "Music Zone" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Sokółce. Uczennice zaprezentowały trzy utwory:

1. Aleksandra Tomaszycka kl. II a "Remember" Becky Hill, David Guetta

2. Nika Jaroszuk kl. VIII c "Everybody Knows" Sigrid

3. Julia Sańko kl. IV b "In my mind" Dynoro & Gigi D'Agostino

Dziękujemy za możliwość udziału w świetnej zabawie i pokazanie naszych młodych, wokalnych talentów! 🎤