Nasza szkoła wzięła udział w XXVI Finale Wojewódzkim o Puchar Tymbarku, który odbył się w Bielsku Podlaskim. W zawodach wystąpiły trzy drużyny: U8 dziewczęta, U10 dziewczęta oraz U10 chłopcy.
Wszyscy zawodnicy i zawodniczki dzielnie walczyli na boisku, pokazując ogromne zaangażowanie, sportowego ducha i determinację. Jesteśmy z nich bardzo dumne – każdy dał z siebie wszystko i godnie reprezentował naszą szkołę.
Szczególne gratulacje należą się naszym najmłodszym zawodniczkom z kategorii U8, które wywalczyły 3. miejsce na podium. To wspaniały sukces i nagroda za ich ciężką pracę oraz ogromne serce do gry.
Dodatkowo ogromne wyróżnienie otrzymała Zuzanna K., która została wybrana najlepszą bramkarką drużyny U8. Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia!
Nad przygotowaniem drużyn czuwały trenerki Anna Andrzejewska i Paulina Malesza, przy wsparciu Edyta Żmurda, Kornelia oraz Ola.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!
Brawo!