Nawigacja

2014/2015

Osiągnięcia sportowe

ZAWODY PŁYWACKIE

W dniu 14.02.2015r. nasi szkolni pływacy wzięli udział w zawodach pływackich w Augustowie, zorganizowanych przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Jednocześnie uczniowie zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich, które odbędą się w marcu b.r.
W zawodach rywalizowali uczniowie z dziewięciu szkół grupy północnej województwa podlaskiego: Suwałk, Augustowa, Sejn i Sokółki.

9. Augustyn Jackiewicz – 2003

Zawody zostały otwarte występem sztafet dziewcząt i chłopców (6 x 25 m stylem dowolnym). Drużyna dziewcząt, w składzie: Gabriela Czarnowicz, Julia Sołoniewicz, Maja Garkowska, Zuzanna Rogowicz, Julia Druć, Julia Oleńska - zajęła II miejsce. Na II miejscu uplasowała się również drużyna chłopców, w składzie: Kacper Gudalewski, Adam Akimowicz, Eryk Michałowski, Szymon Karpowicz, Jan Kułakowski, Daniel Mrozowicz.
W dalszej części zawodów zawodnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 m stylem: klasycznym, grzbietowym, motylkowym oraz dowolnym. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły doskonale się spisali w swoich występach.

Na szczególne wyróżnienie zasługują zawodnicy, którzy stanęli na podium:

Gabriela Czarnowicz – I miejsce (50 m stylem grzbietowym),
Aleksandra Rogowicz – I miejsce (50 m stylem motylkowym),
Eryk Michałowski - I miejsce (50 m stylem motylkowym),
Kacper Gudalewski – I miejsce (50 m stylem klasycznym),
Zuzanna Rogowicz – III miejsce (50 m stylem dowolnym).

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w finałach wojewódzkich.

ELIMINACJE DO FINAŁU GIMNAZJADY STRZELECKIEJ

11 lutego 2015 r. w Suwałkach odbyły się eliminacje do finału Gimnazjady Strzeleckiej. Drużyna strzelecka naszej szkoły w składzie: