GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

poniedziałek - czwartek   7:30 - 15:30

piątek   7:30 - 15:00

Od II semestru uczniowie naszej szkoły mogą wchodzić do biblioteki szkolnej i sami wybierać książki do wypożyczenia. Okienko biblioteczne nie funkcjonuje. W związku z tą małą rewolucją wykonano regulamin biblioteki celem przypomnienia zasad korzystania z niej. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

29 i 30 maja 2017 r. uczniowie klas I a i I b szkoły podstawowej zostali włączeniu do braci czytelniczej podczas uroczystego Pasowania na czytelnika. Z tej okazji uczniowie z klas gimnazjalnych przygotowali przedstawienie, w którym nie zabrakło Czerwonego Kapturka, Kopciuszka i Koziołka Matołka. Była też Książka, która uczyła, jak ją szanować, a cały występ prowadzili Ludek książkowy z Krasnalem. Impreza zakończyła się wręczeniem dyplomów oraz wypożyczeniem najnowszym czytelnikom ciekawych książek.