Nasze sukcesy sportowe

W dniu 15.03.2017r w Augustowie odbył się Wojewódzki Finał Gimnazjady w pływaniu. Naszą szkołę jako jedyny reprezentował Eryk Michałowski stylem klasycznym na dystansie 50m. Nasz uczeń zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku!!!

Dnia 8 marca w Augustowie odbył się Finał Wojewódzki w Igrzyskach w pływaniu. Naszą szkołę jako jedyna reprezentowała Zuzanna Rogowicz na dystansie 50 m kraulem. Nasza uczennica zdobyła złoto na swoim koronnym dystansie. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku !!!

Dnia 02-07 marca 2017r w Suwalkach odbył się Finał Gimnazjady Grupy Północnej w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Piotr Druć, Damian Kucharewicz, Mateusz Łysik, Dawid Awdziej, Konrad Rećko, Krystian Puzanowski, Krystian Kuklicz, Rafał Pyłko, Augustyn Jackiewicz zajęła III miejsce . Dzięki dobrej grze pokonaliśmy drużynę z Suwałk, Nowinki,  Janówka i uplasowaliśmy się na wysokiej III pozycji.

Zawody strzeleckie.

2 marca 2017 roku  w Białymstoku odbył się finał XI  Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej. W zawodach wzięło udział 12 drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii  karabin pneumatyczny 30 strzałów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Dziewczęta:

1. Alicja Daszuta kl. IIIa
2.Zuzanna Bakun kl.  II
3. Magdalena Głódz kl. II

Chłopcy:

1.Kamil Bohdan kl. IIIa
2.Jakub Babaryko kl. II
3. Szymon Karpowicz kl. I

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła w województwie 6 miejsce.

Gratulujemy!

Zawody w pływaniu-półfinał wojewódzki grupy północnej

11 lutego uczniowie z Zespołu Szkół Integracyjnych  wzięli udział w zawodach pływackich w Augustowie zorganizowanych przez Podlaski Związek Sportowy. W zawodach uczestniczyli uczniowie z szkoły podstawowej i gimnazjum grupy północnej województwa podlaskiego: Suwałk, Augustowa, Sejn i Sokółki.

Szkołę reprezentowali: Oleńska Julia, Biergiel Weronika,  Bakun Maja,  Druć Julia, Rogowicz Zuzanna,  Łopatecka Justyna, Michałowski Eryk,  Karpowicz Szymon, Mrozowicz Daniel, Czaban Paweł, Miszkin Michał, Grzyb Bartosz.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 m stylem: dowolnym, klasycznym, motylkowym i grzbietowym.

Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy stanęli na podium:

Rogowicz Zuzanna – I miejsce ( 50 stylem dowolnym),

Oleńska Julia – III  miejsce ( 50 stylem dowolnym),

Mrozowicz Daniel - III  miejsce ( 50 stylem klasycznym),

Michałowski Eryk - II  miejsce ( 50 stylem klasycznym).

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach wojewódzkich, które odbędą się w marcu.

Dnia 08.02.2017 r. drużyna strzelecka chłopców i dziewcząt gimnazjum naszej szkoły brała udział w eliminacjach strefowych Grupy Północnej do XI Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej w Suwałkach.  Zawodnicy strzelali z karabinów pneumatycznych – 20 strzałów ocenianych.

Drużyna chłopców w składzie : Kamil Bohdan kl. III,  Jakub Babaryko kl. II , Szymon Karpowicz kl. I zajęła I miejsce i tym samym bezpośrednio awansowała do finału. Natomiast drużyna dziewcząt  w składzie : Alicja Daszuta kl. III, Zuzanna Bakun kl. II i Magdalena Głódz  kl. II zajęły miejsce 3.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w finale!