Nawigacja

2012/2013

Konkursy

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe

W lutym i marcu miały miejsce finały Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w szkołach podstawowych i gimnazjach organizowanych przez podlaskiego kuratora oświaty.
Zakończyły się one sukcesem dla wielu naszych uczniów.
Możemy pochwalić się siedmioma laureatami konkursów w szkole podstawowej i pięcioma w gimnazjum w tym jednym potrójnym.


Szkoła Podstawowa:

język polski

  • Julia Jarno - klasa VI d

przyroda

  • Weronika Kałuska - klasa VI a
  • Paweł Pigiel - klasa VI b

język angielski

  • Ernest Gieniusz - klasa VI b

matematyka

  • Piotr Grusza - klasa VI a
  • Michał Andrzejewski - klasa VI c
  • Ernest Gieniusz - klasa VI b

 

 

Gimnazjum:

 

biologia

  • Magdalena Akimowicz - klasa III a
  • Piotr Ryszkiewicz - klasa II b

historia

  • Piotr Ryszkiewicz - klasa II b

język rosyjski

  • Aleksandra Giba - klasa II a

język polski

  • Piotr Ryszkiewicz - klasa IIb

 

 

Olimpiada Wiedzy Matematycznej ARCHIMEDES.PLUS



Olimpiada Wiedzy Matematycznej Archimedes.Plus -
dla uczniów klas III-VI i gimnazjum odbyła się w naszej szkole 10 maja 2013 r. Maksymalnie każdy uczestnik mógł zdobyć 100 pkt. Uczestniczyło w niej 69 uczniów. Laureatami olimpiady zostali:

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.):

Augustyn Jackiewicz kl. III b
Izabela Daszuta kl. III b
Maja Anna Garkowska kl. III a
Mateusz Paszko kl. V b
Piotr Ryszkiewicz kl. II b gim.

Laureaci I stopnia (96 pkt.):

Mateusz Bronicki kl. III a
Tomasz Naumowicz kl. III a
Rafał Pyłko kl. III a
Anna Jarosz kl. V a
Wojciech Szczygielski kl. VI d
Jakub Żamojda kl. VI d

Laureaci II stopnia (92 pkt.):

Paulina Rećko kl. III a
Dawid Awdziej kl. III b
Kinga Oszer kl. III b
Krystian Kuklicz kl. V b
Patrycja Rećko kl. VI a
Paweł Pigiel kl. VI b
Ernest Gieniusz kl. VI b

Laureaci III stopnia (88 pkt.):

Wiktoria Kuklicz kl. III b
Michał Wyszyński kl. III a
Anna Dowgiert kl. III
Jan Kułakowski kl. III b
Michał Miroń kl. III c
Gabriel Jarosz kl. III b
Mateusz Matyszczyk kl. III c
Joanna Rećko kl. III c
Mateusz Grzesik kl. III b gim.

Laureaci IV stopnia z wyróżnieniem (84 pkt.):

Szymon Karpowicz kl. III c
Maciej Staranowicz kl. IV a
Wojciech Cwanek kl. V b
Julia Jarno kl. VI d
Piotr Czarnowicz VI b

Laureaci V stopnia z wyróżnieniem (80 pkt.):

Zuzanna Bałakier kl. III c
Alicja Daszuta kl. V a
Krystian Puzanowski kl. V a
Arkadiusz Piotr Woronowicz kl. VI d
Aleksandra Piktel kl. III b gim.
Jakub Borys kl. III a gim.

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi Nr 2 w Sokółce
    16-100 Sokółka
    ul Szkolna 2
  • 85 7112136

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 207447