• Edukacja przez Szachy w Szkole

Od marca w naszej szkole prowadzone są zajęcia szachowe z projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole". Podczas zajęć uczniowie będą poznać zasady gry,jak również zasady dotyczące zachowania podczas gry w szachy. Wszystkie zasady gry będą wprowadzane stopniowo po to,aby uczestnicy mieli komfortowe warunki i czas do zapoznania się z ruchami bierek, ich nazewnictwem oraz grą nimi. szkoła w ramach projektu otrzymała zestawy do gry w szachy oraz tablice demonstracyjną z magnetycznymi figurami. Zajęcia są prowadzone z godzin przyznanych przez Burmistrz Sokółki. Będą kontynuowane w kolejnym roku szkolnym.

• Powiatowy Festiwal Talentów

W dniu 14.03.24r. uczniowie z naszej szkoły z klas: IVb, VIa, VIIa i VIIc oraz szkolny chór wzięli udział w III Powiatowym Festiwalu Talentów, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sokółce.

Szkołę reprezentowały dwa zespoły. Pierwszy to " Dwójkowe Zumbiki" pod opieką p. U. Mrozowicz i p. E.Harasimowicz, które w rytm piosenki pt." La, la, la..." zaprezentowały układ zumby z balonami..

Drugi zespół to szkolny chór pod opieką p. J. Horsxtyńskiej- Szerejko zaśpiewał "Piosenkę drewnianych lalek". Utwór ten dopełniła odpowiednia charakteryzacja i układ taneczny.

Wszyscy nasi uczniowie mieli możliwość pokazania swoich talentów, umiejętności i pasji.

• Zbiórka zaopatrzenia medycznego

Dobiegła końca nasza szkolna zbiórka zaopatrzenia medycznego dla podopiecznych Fundacji Na Jednej Nodze. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać i przekazać wiele środków higienicznych, które jeszcze przed świętami trafią do osób potrzebujących. Akcję zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Elżbiety Konieczko i p. Marty Sycewicz - Łukaszewicz oraz Mały Samorząd Uczniowski pod opieką p. Renaty Tołłoczko.

• OKE
    • Numer konta Rady Rodziców:

(PKO Bank Polski)

• Opłatę za obiady należy obowiązkowo wnieść do 15 marca tylko i wyłącznie przez Internet. W przypadku nie opłacenia obiadów w terminie uczeń nie będzie mógł korzystać z obiadów. Za obiady w miesiącu marzec należy wpłacić
      114,00 zł. Proszę o terminowe wpłaty!

Czwartek 28.03.2024
    • Tygodniowe menu